Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamız

Biz “Lidersan Sağlık ve Gıda Ürünleri A.Ş.” yönetici ve çalışanları olarak;

  • Şirketimiz; ulusal ve uluslararası pazarlara girmek amacıyla kaliteli ürün üretmeyi ve üretim potansiyelini arttırmayı kendisine ilke edinmiştir.
  • Müşteri beklenti ve memnuniyetlerini en üst düzeyde eksiksiz sağlamak, ürün çeşitliliğini genişleterek müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek ve kalite standartlarına uygun üretim yapmak temel görevimizdir.
  • Yasal mevzuatları ve belirlenmiş olan Kalite, Gıda Güvenliği, Çevre ve İş Güvenliği Yönetim Sistemleri’nin uygulanması, sürekli takibinin sağlanması ve güncellenmesi görevimizdir.
  • Sürdürülebilirlik çerçevesinde tesisimizde en yeni teknoloji ile en yüksek kalitede hijyenik şartlarda ürünler üretmeyi kendine amaç edinmiştir.
  • Kalite sistemleri çerçevesinde, yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın belirlenen hedeflere ulaşmak ve yenilikleri takip ederek, sürekli iyileştirme ve geliştirmeye katılımı sağlamak için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi hedeflemeleri temel prensiplerimizdendir.
  • İnsana ve çevreye saygı duyarak zarar vermeden üretimi gerçekleştirmek ve sosyal sorumluluk çerçevesinde topluma katkıda bulunmak temel prensibimizdir.

FMCG sektörünün lider kuruluşları arasında yer alan Lidersan Gıda, yasal mevzuatlara uygun dünya kalitesinde ürünler üretmek ve değişen trendlerle pazar taleplerini karşılamak için son teknolojik ekipmanlarla donatılmış laboratuvarları ve dinamik ekibi ile çalışmalarındaki rolü başarıyla yönetmektedir.